PE1206FRF070R2L
YageoYageo
PE1206FRF070R2L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PE1206FRF070R2L
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 0.2 OHM 1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: PE1206FRF070R2L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PE1206FRF070R2L
Tau Wae PE1206FRF070R2L Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 0.2 OHM 1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 598845 pcs Pepa Raraunga PE1206FRF070R2L.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa PE Tuhinga 200 mOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 170°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.89mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 200 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil