NSP15AJB-2R2
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NSP15AJB-2R2
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES WW 15W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: NSP15AJB-2R2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
720 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NSP15AJB-2R2
Tau Wae NSP15AJB-2R2 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES WW 15W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 129463 pcs Pepa Raraunga NSP15AJB-2R2.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.492" Square x 2.362" L (12.50mm x 60.00mm)
Raupapa NSP Tuhinga 2.2 Ohms
Mana (Watts) 15W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Inductive, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 Ohms ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Inductive, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
NSP15AJB-2R7
NSP15AJB-2R7
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES WW 15W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 129842 pcs
Tikiake: NSP15AJB-2R7.pdf
RFQ
NSP15AJB-2R
NSP15AJB-2R
Kaihanga: Yageo