MMP200JR-16R
Hua Hua
Tau Wae: MMP200JR-16R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 5% 2W MELF
Ngā Rauemi: MMP200JR-16R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMP200JR-16R
Tau Wae MMP200JR-16R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 5% 2W MELF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 473612 pcs Pepa Raraunga MMP200JR-16R.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Rahi / Rahi 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Raupapa MMP Tuhinga 16 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case MELF, 0309 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 16 Ohms ±5% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film