MMP200FRF1K8
YageoYageo
MMP200FRF1K8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMP200FRF1K8
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 1.8K OHM 1% 2W MELF
Ngā Rauemi: MMP200FRF1K8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMP200FRF1K8
Tau Wae MMP200FRF1K8 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 1.8K OHM 1% 2W MELF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 555175 pcs Pepa Raraunga MMP200FRF1K8.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Rahi / Rahi 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Raupapa MMP Tuhinga 1.8 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case MELF, 0309 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.8 kOhms ±1% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film