MMP100JR-680R
Hua Hua
Tau Wae: MMP100JR-680R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 5% 1W MELF
Ngā Rauemi: MMP100JR-680R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMP100JR-680R
Tau Wae MMP100JR-680R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 5% 1W MELF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1582829 pcs Pepa Raraunga MMP100JR-680R.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Rahi / Rahi 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Raupapa MMP Tuhinga 680 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case MELF, 0207 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 680 Ohms ±5% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film