MMP100FRF750R
YageoYageo
MMP100FRF750R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMP100FRF750R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 750 OHM 1% 1W MELF
Ngā Rauemi: MMP100FRF750R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMP100FRF750R
Tau Wae MMP100FRF750R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 750 OHM 1% 1W MELF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1509442 pcs Pepa Raraunga MMP100FRF750R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Rahi / Rahi 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Raupapa MMP Tuhinga 750 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case MELF, 0207 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 750 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film