MMP100FRF30R1
Hua Hua
Tau Wae: MMP100FRF30R1
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 1% 1W MELF
Ngā Rauemi: MMP100FRF30R1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMP100FRF30R1
Tau Wae MMP100FRF30R1 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 1% 1W MELF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1414511 pcs Pepa Raraunga MMP100FRF30R1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Rahi / Rahi 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Raupapa MMP Tuhinga 30.1 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case MELF, 0207 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 30.1 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MMP100FRF316K
MMP100FRF316K
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES SMD 1% 1W MELF
I roto i te taonga: 1454453 pcs
Tikiake: MMP100FRF316K.pdf
RFQ
MMP100FRF30R
MMP100FRF30R
Kaihanga: Yageo