MMP100FRF1K8
YageoYageo
MMP100FRF1K8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMP100FRF1K8
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 1.8K OHM 1% 1W MELF
Ngā Rauemi: MMP100FRF1K8.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMP100FRF1K8
Tau Wae MMP100FRF1K8 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 1.8K OHM 1% 1W MELF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1453991 pcs Pepa Raraunga MMP100FRF1K8.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Rahi / Rahi 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Raupapa MMP Tuhinga 1.8 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case MELF, 0207 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.8 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MMP100FRF200K
MMP100FRF200K
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES SMD 1% 1W MELF
I roto i te taonga: 1600411 pcs
Tikiake: MMP100FRF200K.pdf
RFQ
MMP100FRF1K91
MMP100FRF1K91
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 1543608 pcs
Tikiake: MMP100FRF1K91.pdf
RFQ
MMP100FRF1K82
MMP100FRF1K82