MMP100FRF1K1
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMP100FRF1K1
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 1% 1W MELF
Ngā Rauemi: MMP100FRF1K1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMP100FRF1K1
Tau Wae MMP100FRF1K1 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 1% 1W MELF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 624664 pcs Pepa Raraunga MMP100FRF1K1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Rahi / Rahi 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Raupapa MMP Tuhinga 1.1 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case MELF, 0207 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 44 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.1 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MMP100FRF1K2
MMP100FRF1K2
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES SMD 1.2K OHM 1% 1W MELF
I roto i te taonga: 1523731 pcs
Tikiake: MMP100FRF1K2.pdf
RFQ
MMP100FRF1K18
MMP100FRF1K18
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES SMD 1% 1W MELF
I roto i te taonga: 1597296 pcs
Tikiake: MMP100FRF1K18.pdf
RFQ
MMP100FRF1K
MMP100FRF1K
Whakaahuatanga: RES SMD 1K OHM 1% 1W MELF
Tikiake: MMP100FRF1K.pdf
MMP100FRF1K24
MMP100FRF1K24
Tikiake: MMP100FRF1K24.pdf
MMP100FRF1K13
MMP100FRF1K13