MMF50SFRE27K
Hua Hua
Tau Wae: MMF50SFRE27K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 1% 1/2W MELF
Ngā Rauemi: MMF50SFRE27K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMF50SFRE27K
Tau Wae MMF50SFRE27K Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 2003463 pcs Pepa Raraunga MMF50SFRE27K.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Rahi / Rahi 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Raupapa MMF Tuhinga 27 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case MELF, 0207 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 44 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 27 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MMF50SFRE26R1
MMF50SFRE26R1
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES SMD 1% 1/2W MELF
I roto i te taonga: 2499275 pcs
Tikiake: MMF50SFRE26R1.pdf
RFQ
MMF50SFRE26R7
MMF50SFRE26R7
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 2739783 pcs
Tikiake: MMF50SFRE26R7.pdf
RFQ
MMF50SFRE27K4
MMF50SFRE27K4