MMF50SFRE25R5
Hua Hua
Tau Wae: MMF50SFRE25R5
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 1% 1/2W MELF
Ngā Rauemi: MMF50SFRE25R5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMF50SFRE25R5
Tau Wae MMF50SFRE25R5 Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 2753996 pcs Pepa Raraunga MMF50SFRE25R5.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Rahi / Rahi 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Raupapa MMF Tuhinga 25.5 Ohms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case MELF, 0207 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 25.5 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film