MMF50SFRE22R6
Hua Hua
Tau Wae: MMF50SFRE22R6
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 1% 1/2W MELF
Ngā Rauemi: MMF50SFRE22R6.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMF50SFRE22R6
Tau Wae MMF50SFRE22R6 Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 2740060 pcs Pepa Raraunga MMF50SFRE22R6.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Rahi / Rahi 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Raupapa MMF Tuhinga 22.6 Ohms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case MELF, 0207 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 22.6 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MMF50SFRE22R1
MMF50SFRE22R1
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES SMD 1% 1/2W MELF
I roto i te taonga: 2676115 pcs
Tikiake: MMF50SFRE22R1.pdf
RFQ
MMF50SFRE22R
MMF50SFRE22R
Kaihanga: Yageo