MMF25SFRF33R
YageoYageo
MMF25SFRF33R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMF25SFRF33R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 33 OHM 1% 1/4W MELF
Ngā Rauemi: MMF25SFRF33R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMF25SFRF33R
Tau Wae MMF25SFRF33R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 33 OHM 1% 1/4W MELF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3557984 pcs Pepa Raraunga MMF25SFRF33R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Rahi / Rahi 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Raupapa MMF Tuhinga 33 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case MELF, 0204 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 33 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film