MMF25SFRE61K9
YageoYageo
MMF25SFRE61K9 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMF25SFRE61K9
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 61.9K OHM 1% 1/4W MELF
Ngā Rauemi: MMF25SFRE61K9.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMF25SFRE61K9
Tau Wae MMF25SFRE61K9 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 61.9K OHM 1% 1/4W MELF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3678161 pcs Pepa Raraunga MMF25SFRE61K9.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Rahi / Rahi 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Raupapa MMF Tuhinga 61.9 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)