MMF25SFRE22R1
YageoYageo
MMF25SFRE22R1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMF25SFRE22R1
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 22.1 OHM 1% 1/4W MELF
Ngā Rauemi: MMF25SFRE22R1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMF25SFRE22R1
Tau Wae MMF25SFRE22R1 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 22.1 OHM 1% 1/4W MELF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3674591 pcs Pepa Raraunga MMF25SFRE22R1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Rahi / Rahi 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Raupapa MMF Tuhinga 22.1 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)