MMF25SFRE1R5
Hua Hua
Tau Wae: MMF25SFRE1R5
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 1% 1/4W MELF
Ngā Rauemi: MMF25SFRE1R5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMF25SFRE1R5
Tau Wae MMF25SFRE1R5 Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 2122900 pcs Pepa Raraunga MMF25SFRE1R5.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Rahi / Rahi 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Raupapa MMF Tuhinga 1.5 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case MELF, 0204 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 44 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MMF25SFRE1R62
MMF25SFRE1R62
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES SMD 1% 1/4W MELF
I roto i te taonga: 2233982 pcs
Tikiake: MMF25SFRE1R62.pdf
RFQ
MMF25SFRE1R3
MMF25SFRE1R3
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 2057004 pcs
Tikiake: MMF25SFRE1R3.pdf
RFQ
MMF25SFRE1R58
MMF25SFRE1R58
Tikiake: MMF25SFRE1R58.pdf
MMF25SFRE1R54
MMF25SFRE1R54