MMF25SFRE1M78
Hua Hua
Tau Wae: MMF25SFRE1M78
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 1% 1/4W MELF
Ngā Rauemi: MMF25SFRE1M78.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMF25SFRE1M78
Tau Wae MMF25SFRE1M78 Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 1817407 pcs Pepa Raraunga MMF25SFRE1M78.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Rahi / Rahi 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Raupapa MMF Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case MELF, 0204
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film Te hanganga Metal Film