MMF25SFRE16R5
Hua Hua
Tau Wae: MMF25SFRE16R5
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 1% 1/4W MELF
Ngā Rauemi: MMF25SFRE16R5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMF25SFRE16R5
Tau Wae MMF25SFRE16R5 Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 3619351 pcs Pepa Raraunga MMF25SFRE16R5.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Rahi / Rahi 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Raupapa MMF Tuhinga 16.5 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case MELF, 0204 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 16.5 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film
Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MMF25SFRE174R
MMF25SFRE174R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES SMD 1% 1/4W MELF
I roto i te taonga: 3472723 pcs
Tikiake: MMF25SFRE174R.pdf
RFQ
MMF25SFRE16K5
MMF25SFRE16K5
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 3757890 pcs
Tikiake: MMF25SFRE16K5.pdf
RFQ
MMF25SFRE16R
MMF25SFRE16R