MMF25SDRE5K11
Hua Hua
Tau Wae: MMF25SDRE5K11
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 0.5% 1/4W MELF
Ngā Rauemi: MMF25SDRE5K11.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMF25SDRE5K11
Tau Wae MMF25SDRE5K11 Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 1095325 pcs Pepa Raraunga MMF25SDRE5K11.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Rahi / Rahi 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Raupapa MMF Tuhinga 5.11 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case MELF, 0204 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 5.11 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film