MMF25SDRE2K74
Hua Hua
Tau Wae: MMF25SDRE2K74
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 0.5% 1/4W MELF
Ngā Rauemi: MMF25SDRE2K74.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMF25SDRE2K74
Tau Wae MMF25SDRE2K74 Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 1143833 pcs Pepa Raraunga MMF25SDRE2K74.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Rahi / Rahi 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Raupapa MMF Tuhinga 2.74 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case MELF, 0204 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.74 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film
Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MMF25SDRE2K67
MMF25SDRE2K67
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES SMD 0.5% 1/4W MELF
I roto i te taonga: 1051290 pcs
Tikiake: MMF25SDRE2K67.pdf
RFQ
MMF25SDRE2K7
MMF25SDRE2K7
Kaihanga: Yageo