MMF25SDRE12R
Hua Hua
Tau Wae: MMF25SDRE12R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 0.5% 1/4W MELF
Ngā Rauemi: MMF25SDRE12R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMF25SDRE12R
Tau Wae MMF25SDRE12R Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 1073761 pcs Pepa Raraunga MMF25SDRE12R.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Rahi / Rahi 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Raupapa MMF Tuhinga 12 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case MELF, 0204 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 12 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film
Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MMF25SDRE130R
MMF25SDRE130R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES SMD 0.5% 1/4W MELF
I roto i te taonga: 1142431 pcs
Tikiake: MMF25SDRE130R.pdf
RFQ
MMF25SDRE12K4
MMF25SDRE12K4
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 1100032 pcs
Tikiake: MMF25SDRE12K4.pdf
RFQ
MMF25SDRE12R7
MMF25SDRE12R7
Tikiake: MMF25SDRE12R7.pdf
MMF25SDRE130K
MMF25SDRE130K
Tikiake: MMF25SDRE130K.pdf
MMF25SDRE12R4
MMF25SDRE12R4
Tikiake: MMF25SDRE12R4.pdf
MMF25SDRE127K
MMF25SDRE127K
Tikiake: MMF25SDRE127K.pdf
MMF25SDRE12K1
MMF25SDRE12K1
Tikiake: MMF25SDRE12K1.pdf
MMF25SDRE12R1
MMF25SDRE12R1