MMF25SBRD3K
Hua Hua
Tau Wae: MMF25SBRD3K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 0.1% 1/4W MELF
Ngā Rauemi: MMF25SBRD3K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMF25SBRD3K
Tau Wae MMF25SBRD3K Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 194825 pcs Pepa Raraunga MMF25SBRD3K.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Rahi / Rahi 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Raupapa MMF Tuhinga 3 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case MELF, 0204 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 44 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 3 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MMF25SBRD39K
MMF25SBRD39K
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES SMD 39K OHM 0.1% 1/4W MELF
I roto i te taonga: 202226 pcs
Tikiake: MMF25SBRD39K.pdf
RFQ
MMF25SBRD3K16
MMF25SBRD3K16
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES SMD 0.1% 1/4W MELF
I roto i te taonga: 229642 pcs
Tikiake: MMF25SBRD3K16.pdf
RFQ
MMF25SBRD3K09
MMF25SBRD3K09