MMF204DRE3K32
Hua Hua
Tau Wae: MMF204DRE3K32
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 0.5% 0.4W MELF
Ngā Rauemi: MMF204DRE3K32.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMF204DRE3K32
Tau Wae MMF204DRE3K32 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 0.5% 0.4W MELF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1012239 pcs Pepa Raraunga MMF204DRE3K32.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Rahi / Rahi 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Raupapa MMF Tuhinga 3.32 kOhms
Mana (Watts) 0.4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case MELF, 0204 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3.32 kOhms ±0.5% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film
Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MMF204DRE3K
MMF204DRE3K
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES SMD 0.5% 0.4W MELF
I roto i te taonga: 976105 pcs
Tikiake: MMF204DRE3K.pdf
RFQ
MMF204DRE3K3
MMF204DRE3K3
Kaihanga: Yageo