MMF204DRE1K8
Hua Hua
Tau Wae: MMF204DRE1K8
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 0.5% 0.4W MELF
Ngā Rauemi: MMF204DRE1K8.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMF204DRE1K8
Tau Wae MMF204DRE1K8 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 0.5% 0.4W MELF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1085160 pcs Pepa Raraunga MMF204DRE1K8.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Rahi / Rahi 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Raupapa MMF Tuhinga 1.8 kOhms
Mana (Watts) 0.4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case MELF, 0204 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.8 kOhms ±0.5% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film
Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MMF204DRE1K96
MMF204DRE1K96
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES SMD 0.5% 0.4W MELF
I roto i te taonga: 992064 pcs
Tikiake: MMF204DRE1K96.pdf
RFQ
MMF204DRE200K
MMF204DRE200K
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 1084699 pcs
Tikiake: MMF204DRE200K.pdf
RFQ
MMF204DRE1K82
MMF204DRE1K82
Tikiake: MMF204DRE1K82.pdf
MMF204DRE1K78
MMF204DRE1K78
Tikiake: MMF204DRE1K78.pdf
MMF204DRE1K87
MMF204DRE1K87