MMF204BRC4K12
Hua Hua
Tau Wae: MMF204BRC4K12
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 0.1% 0.4W MELF
Ngā Rauemi: MMF204BRC4K12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMF204BRC4K12
Tau Wae MMF204BRC4K12 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 0.1% 0.4W MELF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 164940 pcs Pepa Raraunga MMF204BRC4K12.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±15ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Rahi / Rahi 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Raupapa MMF Tuhinga 4.12 kOhms
Mana (Watts) 0.4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case MELF, 0204 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4.12 kOhms ±0.1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film