MMF204BRC10K5
Hua Hua
Tau Wae: MMF204BRC10K5
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 0.1% 0.4W MELF
Ngā Rauemi: MMF204BRC10K5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMF204BRC10K5
Tau Wae MMF204BRC10K5 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 0.1% 0.4W MELF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 163317 pcs Pepa Raraunga MMF204BRC10K5.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±15ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Rahi / Rahi 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Raupapa MMF Tuhinga 10.5 kOhms
Mana (Watts) 0.4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case MELF, 0204 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10.5 kOhms ±0.1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film
Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MMF204BRC110K
MMF204BRC110K
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES SMD 0.1% 0.4W MELF
I roto i te taonga: 173141 pcs
Tikiake: MMF204BRC110K.pdf
RFQ
MMF204BRC10K
MMF204BRC10K
Kaihanga: Yageo