MMF-25FRF402K
Hua Hua
Tau Wae: MMF-25FRF402K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 1% 1/4W MELF
Ngā Rauemi: MMF-25FRF402K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMF-25FRF402K
Tau Wae MMF-25FRF402K Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 2403951 pcs Pepa Raraunga MMF-25FRF402K.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Rahi / Rahi 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Raupapa MMF Tuhinga 402 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case MELF, 0207 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 402 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film