MMF-25FRF3K3
YageoYageo
MMF-25FRF3K3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMF-25FRF3K3
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 3.3K OHM 1% 1/4W MELF
Ngā Rauemi: MMF-25FRF3K3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMF-25FRF3K3
Tau Wae MMF-25FRF3K3 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 3.3K OHM 1% 1/4W MELF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2573561 pcs Pepa Raraunga MMF-25FRF3K3.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Rahi / Rahi 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Raupapa MMF Tuhinga 3.3 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case MELF, 0207 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MMF-25FRF3K01
MMF-25FRF3K01
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES SMD 1% 1/4W MELF
I roto i te taonga: 2483076 pcs
Tikiake: MMF-25FRF3K01.pdf
RFQ
MMF-25FRF3K
MMF-25FRF3K
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 2378229 pcs
Tikiake: MMF-25FRF3K.pdf
RFQ
MMF-25FRF3K57
MMF-25FRF3K57
Tikiake: MMF-25FRF3K57.pdf
MMF-25FRF3K32
MMF-25FRF3K32