MFR50SFRF52-23K2
Hua Hua
Tau Wae: MFR50SFRF52-23K2
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1/2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFR50SFRF52-23K2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFR50SFRF52-23K2
Tau Wae MFR50SFRF52-23K2 Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 5076661 pcs Pepa Raraunga MFR50SFRF52-23K2.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa MFR Tuhinga 23.2 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 23.2 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film