MFR50SDRD52-2K2
Hua Hua
Tau Wae: MFR50SDRD52-2K2
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1/2W 0.5% AXIAL
Ngā Rauemi: MFR50SDRD52-2K2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFR50SDRD52-2K2
Tau Wae MFR50SDRD52-2K2 Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 3083991 pcs Pepa Raraunga MFR50SDRD52-2K2.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa MFR Tuhinga 2.2 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MFR50SDRD52-2K1
MFR50SDRD52-2K1
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 1/2W 0.5% AXIAL
I roto i te taonga: 3178022 pcs
Tikiake: MFR50SDRD52-2K1.pdf
RFQ
MFR50SDRD52-2K
MFR50SDRD52-2K
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 3178864 pcs
Tikiake: MFR50SDRD52-2K.pdf
RFQ
MFR50SDRD52-287R
MFR50SDRD52-287R
Tikiake: MFR50SDRD52-287R.pdf
MFR50SDRD52-2K26
MFR50SDRD52-2K26
Tikiake: MFR50SDRD52-2K26.pdf
MFR50SDRD52-2K08
MFR50SDRD52-2K08
Tikiake: MFR50SDRD52-2K08.pdf
MFR50SDRD52-2K61
MFR50SDRD52-2K61
Tikiake: MFR50SDRD52-2K61.pdf
MFR50SDRD52-2K21
MFR50SDRD52-2K21