MFR50SDRD52-100R
Hua Hua
Tau Wae: MFR50SDRD52-100R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1/2W 0.5% AXIAL
Ngā Rauemi: MFR50SDRD52-100R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFR50SDRD52-100R
Tau Wae MFR50SDRD52-100R Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 3050305 pcs Pepa Raraunga MFR50SDRD52-100R.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa MFR Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±0.5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film