MFR2WSFTF52-84K5
Hua Hua
Tau Wae: MFR2WSFTF52-84K5
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFR2WSFTF52-84K5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFR2WSFTF52-84K5
Tau Wae MFR2WSFTF52-84K5 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2133350 pcs Pepa Raraunga MFR2WSFTF52-84K5.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Raupapa MFR Tuhinga 84.5 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 84.5 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film