MFR2WSFTF52-33K
Hua Hua
Tau Wae: MFR2WSFTF52-33K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFR2WSFTF52-33K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFR2WSFTF52-33K
Tau Wae MFR2WSFTF52-33K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2168397 pcs Pepa Raraunga MFR2WSFTF52-33K.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Raupapa MFR Tuhinga 33 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 33 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MFR2WSFTF52-330K
MFR2WSFTF52-330K
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 2W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 2204703 pcs
Tikiake: MFR2WSFTF52-330K.pdf
RFQ
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 2295069 pcs
Tikiake: MFR2WSFTF52-348K.pdf
RFQ
MFR2WSFTF52-33K2
MFR2WSFTF52-33K2