MFR2WSFTF52-24K
Hua Hua
Tau Wae: MFR2WSFTF52-24K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFR2WSFTF52-24K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFR2WSFTF52-24K
Tau Wae MFR2WSFTF52-24K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2297942 pcs Pepa Raraunga MFR2WSFTF52-24K.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Raupapa MFR Tuhinga 24 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 24 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MFR2WSFTF52-24K3
MFR2WSFTF52-24K3
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 2W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 2242644 pcs
Tikiake: MFR2WSFTF52-24K3.pdf
RFQ
MFR2WSFTF52-243R
MFR2WSFTF52-243R
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 2217246 pcs
Tikiake: MFR2WSFTF52-243R.pdf
RFQ
MFR2WSFTF52-24K9
MFR2WSFTF52-24K9