MFR25SFTF52-82K
Hua Hua
Tau Wae: MFR25SFTF52-82K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFR25SFTF52-82K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFR25SFTF52-82K
Tau Wae MFR25SFTF52-82K Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 2645266 pcs Pepa Raraunga MFR25SFTF52-82K.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Raupapa MFR Tuhinga 82 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 82 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MFR25SFTF52-845K
MFR25SFTF52-845K
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 1/4W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 6163019 pcs
Tikiake: MFR25SFTF52-845K.pdf
RFQ
MFR25SFTF52-82K5
MFR25SFTF52-82K5
Kaihanga: Yageo