MFR25SDRF52-23K2
Hua Hua
Tau Wae: MFR25SDRF52-23K2
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1/4W 0.5% AXIAL
Ngā Rauemi: MFR25SDRF52-23K2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFR25SDRF52-23K2
Tau Wae MFR25SDRF52-23K2 Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 4522579 pcs Pepa Raraunga MFR25SDRF52-23K2.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Raupapa MFR Tuhinga 23.2 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 23.2 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film