MFR200FRE52-1K47
Hua Hua
Tau Wae: MFR200FRE52-1K47
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFR200FRE52-1K47.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFR200FRE52-1K47
Tau Wae MFR200FRE52-1K47 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1287059 pcs Pepa Raraunga MFR200FRE52-1K47.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Raupapa MFR Tuhinga 1.47 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.47 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film