MFR200FBF73-82K
Hua Hua
Tau Wae: MFR200FBF73-82K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFR200FBF73-82K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFR200FBF73-82K
Tau Wae MFR200FBF73-82K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1180679 pcs Pepa Raraunga MFR200FBF73-82K.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Raupapa MFR Tuhinga 82 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 82 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film