MFR200DRE52-448K
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MFR200DRE52-448K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 2W 0.5% AXIAL
Ngā Rauemi: MFR200DRE52-448K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFR200DRE52-448K
Tau Wae MFR200DRE52-448K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 2W 0.5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 982885 pcs Pepa Raraunga MFR200DRE52-448K.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Raupapa MFR Tuhinga 448 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 448 kOhms ±0.5% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film