MFR1WSFRF52-2R2
Hua Hua
Tau Wae: MFR1WSFRF52-2R2
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFR1WSFRF52-2R2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFR1WSFRF52-2R2
Tau Wae MFR1WSFRF52-2R2 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 1W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1921195 pcs Pepa Raraunga MFR1WSFRF52-2R2.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Raupapa MFR Tuhinga 2.2 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film