MFR1WSFRE52-68K1
Hua Hua
Tau Wae: MFR1WSFRE52-68K1
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFR1WSFRE52-68K1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFR1WSFRE52-68K1
Tau Wae MFR1WSFRE52-68K1 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 1W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3807387 pcs Pepa Raraunga MFR1WSFRE52-68K1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Raupapa MFR Tuhinga 68.1 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 68.1 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MFR1WSFRE52-6K49
MFR1WSFRE52-6K49
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 1W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 3654958 pcs
Tikiake: MFR1WSFRE52-6K49.pdf
RFQ
MFR1WSFRE52-6K19
MFR1WSFRE52-6K19
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 3470568 pcs
Tikiake: MFR1WSFRE52-6K19.pdf
RFQ
MFR1WSFRE52-68K
MFR1WSFRE52-68K