MFR1WSDRD52-100K
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MFR1WSDRD52-100K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1W 0.5% AXIAL
Ngā Rauemi: MFR1WSDRD52-100K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFR1WSDRD52-100K
Tau Wae MFR1WSDRD52-100K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 1W 0.5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2243327 pcs Pepa Raraunga MFR1WSDRD52-100K.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Raupapa MFR Tuhinga 100 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 kOhms ±0.5% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film