MFR100FTF52-2K
Hua Hua
Tau Wae: MFR100FTF52-2K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFR100FTF52-2K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFR100FTF52-2K
Tau Wae MFR100FTF52-2K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 1W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1773373 pcs Pepa Raraunga MFR100FTF52-2K.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Raupapa MFR Tuhinga 2 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MFR100FTF52-2K21
MFR100FTF52-2K21
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 1W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 1792466 pcs
Tikiake: MFR100FTF52-2K21.pdf
RFQ
MFR100FTF52-294K
MFR100FTF52-294K
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 1908568 pcs
Tikiake: MFR100FTF52-294K.pdf
RFQ
MFR100FTF52-2K15
MFR100FTF52-2K15
Tikiake: MFR100FTF52-2K15.pdf
MFR100FTF52-29R4
MFR100FTF52-29R4
Tikiake: MFR100FTF52-29R4.pdf
MFR100FTF52-2K2
MFR100FTF52-2K2
Tikiake: MFR100FTF52-2K2.pdf
MFR100FTF52-2K05
MFR100FTF52-2K05
Tikiake: MFR100FTF52-2K05.pdf
MFR100FTF52-28R
MFR100FTF52-28R
Tikiake: MFR100FTF52-28R.pdf
MFR100FTF52-2K1
MFR100FTF52-2K1
Tikiake: MFR100FTF52-2K1.pdf
MFR100FTF52-28R7
MFR100FTF52-28R7
Tikiake: MFR100FTF52-28R7.pdf
MFR100FTF52-2K26
MFR100FTF52-2K26
Tikiake: MFR100FTF52-2K26.pdf