MFR100FRE52-8K25
Hua Hua
Tau Wae: MFR100FRE52-8K25
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFR100FRE52-8K25.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFR100FRE52-8K25
Tau Wae MFR100FRE52-8K25 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 1W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1828382 pcs Pepa Raraunga MFR100FRE52-8K25.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Raupapa MFR Tuhinga 8.25 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 8.25 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MFR100FRE52-8K87
MFR100FRE52-8K87
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 1W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 1796746 pcs
Tikiake: MFR100FRE52-8K87.pdf
RFQ
MFR100FRE52-8K06
MFR100FRE52-8K06
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 1969796 pcs
Tikiake: MFR100FRE52-8K06.pdf
RFQ
MFR100FRE52-8K2
MFR100FRE52-8K2