MFR100FRE52-1K6
Hua Hua
Tau Wae: MFR100FRE52-1K6
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFR100FRE52-1K6.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFR100FRE52-1K6
Tau Wae MFR100FRE52-1K6 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 1W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1725508 pcs Pepa Raraunga MFR100FRE52-1K6.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Raupapa MFR Tuhinga 1.6 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.6 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MFR100FRE52-1K65
MFR100FRE52-1K65
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 1W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 1753260 pcs
Tikiake: MFR100FRE52-1K65.pdf
RFQ
MFR100FRE52-1K69
MFR100FRE52-1K69
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 1912959 pcs
Tikiake: MFR100FRE52-1K69.pdf
RFQ
MFR100FRE52-1K43
MFR100FRE52-1K43
Tikiake: MFR100FRE52-1K43.pdf
MFR100FRE52-1K58
MFR100FRE52-1K58
Tikiake: MFR100FRE52-1K58.pdf
MFR100FRE52-1K62
MFR100FRE52-1K62