MFR100FRE52-14R7
Hua Hua
Tau Wae: MFR100FRE52-14R7
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFR100FRE52-14R7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFR100FRE52-14R7
Tau Wae MFR100FRE52-14R7 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 1W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1717501 pcs Pepa Raraunga MFR100FRE52-14R7.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Raupapa MFR Tuhinga 14.7 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 14.7 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MFR100FRE52-154R
MFR100FRE52-154R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 1W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 1796430 pcs
Tikiake: MFR100FRE52-154R.pdf
RFQ
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 1957626 pcs
Tikiake: MFR100FRE52-158R.pdf
RFQ