MFR-50FRE52-3K4
Hua Hua
Tau Wae: MFR-50FRE52-3K4
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1/2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFR-50FRE52-3K4.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFR-50FRE52-3K4
Tau Wae MFR-50FRE52-3K4 Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 3407157 pcs Pepa Raraunga MFR-50FRE52-3K4.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Raupapa MFR Tuhinga 3.4 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 3.4 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MFR-50FRE52-3K32
MFR-50FRE52-3K32
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 1/2W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 3550654 pcs
Tikiake: MFR-50FRE52-3K32.pdf
RFQ
MFR-50FRE52-3K01
MFR-50FRE52-3K01
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 4285286 pcs
Tikiake: MFR-50FRE52-3K01.pdf
RFQ
MFR-50FRE52-3K48
MFR-50FRE52-3K48