MFR-50FRE52-2K26
Hua Hua
Tau Wae: MFR-50FRE52-2K26
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1/2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFR-50FRE52-2K26.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFR-50FRE52-2K26
Tau Wae MFR-50FRE52-2K26 Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 3747700 pcs Pepa Raraunga MFR-50FRE52-2K26.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Raupapa MFR Tuhinga 2.26 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.26 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MFR-50FRE52-2K43
MFR-50FRE52-2K43
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 1/2W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 4147423 pcs
Tikiake: MFR-50FRE52-2K43.pdf
RFQ
MFR-50FRE52-2K
MFR-50FRE52-2K
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 3370312 pcs
Tikiake: MFR-50FRE52-2K.pdf
RFQ
MFR-50FRE52-2K32
MFR-50FRE52-2K32
Tikiake: MFR-50FRE52-2K32.pdf
MFR-50FRE52-2K55
MFR-50FRE52-2K55
Tikiake: MFR-50FRE52-2K55.pdf
MFR-50FRE52-2K2
MFR-50FRE52-2K2