MFR-50FRE52-1K5
Hua Hua
Tau Wae: MFR-50FRE52-1K5
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1/2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFR-50FRE52-1K5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFR-50FRE52-1K5
Tau Wae MFR-50FRE52-1K5 Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 3502928 pcs Pepa Raraunga MFR-50FRE52-1K5.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Raupapa MFR Tuhinga 1.5 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film