MFR-50FRE52-16R
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MFR-50FRE52-16R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1/2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFR-50FRE52-16R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFR-50FRE52-16R
Tau Wae MFR-50FRE52-16R Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 3831568 pcs Pepa Raraunga MFR-50FRE52-16R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Raupapa MFR Tuhinga 16 Ohms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MFR-50FRE52-174R
MFR-50FRE52-174R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 1/2W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 3959238 pcs
Tikiake: MFR-50FRE52-174R.pdf
RFQ
MFR-50FRE52-16R2
MFR-50FRE52-16R2
Kaihanga: Yageo